جزیره ایبیزا در اسپانیا

وقتی اسم جزیره مدیترانه‌ای ایبیزا (Ibiza) برده می‌شود، اولین چیزی که به ذهن خطور می‌کند ساحل‌های حیرت‌انگیز و شب‌های پر جنب و جوش این شهر مدیترانه‌ای است.ایبیزا را شاید بتوان معروف‌ترین تفریح‌گاه کشور اسپانیا دانست. گردشگران در این شهر پر جنب و جوش می‌توانند توقع ساحل‌های ماسه‌ای زیبا، ورزش‌های آبی هیجان‌انگیز و شب‌های پر تکاپو را داشته باشند.

این جزیره با بیش از 40 ساحل زیبا و متفاوت، هر نوع سلیقه‌ای را راضی خواهد کرد. در این میان ساحل «بنیراس» (Benirras)، با آب‌ سبز – آبی و شن‌های سخت، بیشترین بازدیدکننده را دارد. ساحل بیضی شکل و کوچکی به نام «کالا دن سرا» (Cala d’en Serra) در ساحل شمالی جزیره قرار دارد که با صخره‌های باشکوه، آب‌های نیلگون و شن‌های طلایی احاطه شده است.

شاید برای شما جالب باشد :

کنجکاوم ببینم

اگر هم عاشق ماجراجویی هستید، سری به غارهای «آگواس بلانکاس» (Aguas Blancas) بزنید که در کنار صخره‌های سنگی قرار گرفته و از آنجا که آب آن عمق زیادی ندارد، برای شنای صبحگاهی و اسنورکلینگ عصرگاهی معرکه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

راهنمای سفر به قزاقستان

س آگوست 9 , 2022
این مطلب راهنمای سفر به قزاقستان می باشد. علاوه بر این در ادامه به تاریخچه، زبان و فرهنگ کشور قزاقستان نیز اشاره خواهیم کرد.